Obsah

Vážení spoluobčané,

www stránky obecních úřadů musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední deskue-podatelnu, které pomáhají občanům snadněji komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany, a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuálním dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro drtivou většinu občanů místem, kde může každý získat potřebné informace pro snadnější komunikaci s úřadem a život v obci.

Libor Orság
Starosta

Novinky

06.01.2021

JMK-informace

Detail Úřední deska

05.01.2021

Schválený rozpočet OÚ 2021

Detail Úřední deska

04.01.2021

Tříkrálová sbírka 2021

Vážení občané, ve dnech 4.1. – 25.1.2021 proběhne v naší obci Tříkrálová sbírka. Charita České republiky z důvodu bezpečnosti a ochrany zdraví se rozhodla uspořádat tuto sbírku bezkontaktně. Koledníci tento rok chodit nebudou. Kromě v letáčku popsaných možností příspěvků formou DMS či zaslaní na účet můžete přispět i osobně do pokladničky, která v tomto období bude umístěna v obchodě v Hýslích. Chartia Vám předem děkuje za Vaši podporu a štědrost!

Detail Aktuality